Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

SCiOTEC

SCiOTEC je súkromná, nezávislá rakúska biotechnologická spoločnosť sídliaca v meste Tulln an der Donnau 40 km severnovýchodne od Viedne. Bola založená v roku 2004 a rýchlo sa stala medzinárodným hráčom v oblasti life science. Spoločnosť sa zameriava na výskum a  vývoj diagnostických a terapeutických riešení hlavne v oblasti potravinových intolerancií. Rôzne patenty, ktoré sú pochádzajú z laboratórií SCiOTEC, poskytujú dôkaz o know-how spoločnosti, ktoré prináša benefity jej zákazníkom.

Hlavnými produktmi spoločnosti sú Daosin® na menežment histamínovej intolerancie,  Lactosolv 17 500FCC® zmierňujúci príznaky laktózovej intolerancie a Xylosolv®  upravujúci vstrebávanie fruktózy z tenkého čreva. Diagnostický test na histamínovú intoleranciu DAO-REA® je unikátnym testom stanovujúcim aktivitu enzýmu diaminooxidáza v sére. 
sciotec-200.jpg

PRODUKTY SPOLOČNOSTI SCIOTEC

Daosin®

Daosin®

Výživový doplnok Daosin® je určený pre pacientov s histamínovou intoleranciou, spôsobenáounerovnováhou medzi hladinou histamínu a enzýmu diaminooxidáza (DAO).
Lactosolv 17 500FCC®

Lactosolv 17 500FCC®

LACTOSOLV® 17 500 FCC je výživový doplnok obsahujúci enzým laktáza. Zlepšuje trávenie laktózy v prípade osôb, ktoré majú ťažkosti s trávením laktózy.
Diagnostický test na histamínovú intoleranciu DAO-REA

Diagnostický test na histamínovú intoleranciu DAO-REA

DAO-REA je inovatívna laboratórna diagnostická súprava na kvantitatívne stanovenie aktivity enzýmu diaminooxidáza v sére a plazme metódou rádioextrakčnej analýzy.

O nás

Sme slovenská spoločnosť zastupujúca vybraných zahraničných výrobcov ponúkajúcich inovatívne riešenia v oblasti diagnostiky a terapie ochorení imunitného systému, kože a gastrointestinálneho traktu.

Terapeutické oblasti

Fakturačné údaje

Aloris Vital, s.r.o.
Majoránová 62
821 07 Bratislava-Vrakuňa

IČO: 47 419 105
DIČ: 2023861488
IČ-DPH: SK2023861488

info@alorisvital.sk