Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

BIOHIT Healthcare

BIOHIT Healthcare Oyi je celosvetovo pôsobiaca fínska biotechnologická spoločnosť založená v roku 1988, kótovaná na Helsinskej burze. Hlavnou misiou spoločnosti je „Inovujeme pre zdravie“. Sídlo spoločnosti je Helsinkách, pobočky v Taliansku a Veľkej Británii. V ostaných krajinách operuje Biohit prostredníctvom zmluvných partnerov.

BIOHIT vyrába laboratórne prístroje (multikanálové pipety), diagnostické testy na stanovenie ochorení gastrointestinálneho traktu - na báze ELISA (Gastro Panel, kalprotektín v stolici, altívny vitamín B12), rýchle testy na diagnostiku celiakie, laktózovej intolerancie, diagnostiku Helicobater Pylori a okultného krvácania. 
 
Biohit-01.png

PRODUKTY SPOLOČNOSTI BIOHIT HEALTHCARE

BIOHIT ColonView Hb+Hb/Hp FOB test

BIOHIT ColonView Hb+Hb/Hp FOB test

Novogeneračný rýchly test na stanovenie okultného krvácania v stolici (FOB), ktorý špecificky deteguje ľudský hemoglobín a komplexy hemoglobín/haptoglobínu v stolici. Umožňuje zistiť krvácanie z dolných ale aj horných častí gastrointestinálneho traktu.
BIOHIT CELIAC rýchly test

BIOHIT CELIAC rýchly test

Rýchly test BIOHIT CELIAC stanovuje prítomnosť protilátok proti tkanivovej transglutamináze (anti t-TG) v krvi pacienta metódou laterálnej imunochromatografie.
BIOHIT rýchly test laktózovej intolerancie

BIOHIT rýchly test laktózovej intolerancie

Rýchly test  laktózovej intolerancie bol vyvinutý spoločnosťou Biohit na zistenie laktózovej intolerancie  (hypolaktázia tenkého čreva) a je založený na určení aktivity  enzýmu laktáza v bioptickej vzorke.
BIOHIT HP UFT300 rýchly test

BIOHIT HP UFT300 rýchly test

BIOHIT HP UFT300 rýchly test slúži na rýchlu diagnostiku H.pylori z ľudskej mukózy žalúdka. Kvalitatívny in vitro test je založený na stanovení aktivity ureázy baktérie vo vzorkách biopsie žalúdka.
Gastro Panel

Gastro Panel

Diagnostická súprava Gastro Panel je panel 4 ELISA  (enzýmová imunosorbentná analýza) testov určená na neinvazívnu diagnostiku morfologického a funkčného stavu žalúdočnej mukózy kvantitatívnym stanovením hladiny pepsinogénu I a II, anti HP-igG protilátok a gastrínu-17 (G-17) v EDTA plazme alebo sére.

O nás

Sme slovenská spoločnosť zastupujúca vybraných zahraničných výrobcov ponúkajúcich inovatívne riešenia v oblasti diagnostiky a terapie ochorení imunitného systému, kože a gastrointestinálneho traktu.

Fakturačné údaje

Aloris Vital, s.r.o.
Kykula 662
913 04 Chocholná-Velčice

IČO: 47 419 105
DIČ: 2023861488
IČ-DPH: SK2023861488

info@alorisvital.sk

Ochrana osobných údajov