Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Sme slovenská spoločnosť zastupujúca vybraných zahraničných výrobcov ponúkajúcich inovatívne riešenia v oblasti diagnostiky a terapie ochorení imunitného systému, kože a zdravia ženy.
Prinášame slovenským lekárom, lekárnikom a pacientom inovatívne a komplexné riešenia vybraných ochorení, hlavne kože, imunitného systému a gastrointestinálneho traktu.

Sme výhradným zástupcom spoločností ONAPHARM (Česká republika, ALLERGIKA Pharma (Nemecko), Valtix Pharma (Česká republika) a ErgoPharma (Slovinsko).

 

Vzhľadom na voľnú propagačnú kapacitu hľadáme zahraničných a domácich výrobcov výživových doplnkov a zdravotníckych pomôcok pre nasledujúce špecializácie: imunológia a alergológia, urológia, gynekológia, oftalmológia za účelom spolupráce.

NAŠE PRODUKTY

O nás

Sme slovenská spoločnosť zastupujúca vybraných zahraničných výrobcov ponúkajúcich inovatívne riešenia v oblasti diagnostiky a terapie ochorení imunitného systému, kože a gastrointestinálneho traktu.

Fakturačné údaje

Aloris Vital, s.r.o.
Kykula 662
913 04 Chocholná-Velčice

IČO: 47 419 105
DIČ: 2023861488
IČ-DPH: SK2023861488

info@alorisvital.sk

Ochrana osobných údajov