Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

Sme slovenská spoločnosť zastupujúca zahraničných výrobcov ponúkajúcich riešenia v oblasti diagnostiky a terapie ochorení imunitného systému, kože a gastrointestinálneho traktu.
Prinášame slovenským lekárom, lekárnikom a pacientom inovatívne a komplexné riešenia vybraných ochorení, hlavne kože, imunitného systému a gastrointestinálneho traktu.
Sme výhradným zástupcom biotechnologických spoločností SCIOTEC Diagnostic Technologies (Rakúsko), ALLERGIKA Pharma (Nemecko), ONAPHARM (Česká republika) a BIOHIT Healthcare (Fínsko).
Vzhľadom na voľnú propagačnú kapacitu hľadáme zahraničných a domácich výrobcov výživových doplnkov, zdravotníckych pomôcok a liekov pre nasledujúce špecializácie: imunológia a alergológia, gastroenterológia, dermatológia, verejné lekárne za účelom spolupráce.

NAŠE PRODUKTY

O nás

Sme slovenská spoločnosť zastupujúca vybraných zahraničných výrobcov ponúkajúcich inovatívne riešenia v oblasti diagnostiky a terapie ochorení imunitného systému, kože a gastrointestinálneho traktu.

Terapeutické oblasti

Fakturačné údaje

Aloris Vital, s.r.o.
Majoránová 62
821 07 Bratislava-Vrakuňa

IČO: 47 419 105
DIČ: 2023861488
IČ-DPH: SK2023861488

info@alorisvital.sk